Tantestület

Budapest XIV. kerületi
Teleki Blanka Gimnázium

Intézményvezető:
Gál Ferenc

Tantestületi fotó

A 2020-2021-es tanév

PEDAGÓGUSAINK Munkatársaink
Tanár Tanított tantárgyai  
Bilincsi Erika testnevelés Benő Éva
Csabai Zsolt testnevelés Gábor Annamária
Csortos Csaba (11.A osztályfőnöke) életvitel; történelem Kapcsa Milán
Elek Leonóra Mária olasz Lőcsei Orsolya
Földváry Ágnes (ig. h.) francia Fekete Réka
Füle Piroska (12.A osztályfőnöke) társadalomismeret; történelem Molnár Emese
Gál Ferenc (ig.)   Ungár Erika
Gunda-Szabó Dóra magyar nyelv és irodalom  Véghné Hahn Veronika
Gyenes Máté (ig.h.) angol  
Gyenizse Zsuzsanna (12.B osztályfőnöke) matematika  
Héra Krisztina olasz  
Hermann Péter rajz és vizuális kultúra  
Hoványi Dóra (12.C osztályfőnöke) magyar nyelv és irodalom  
Hricó Gabriella francia; anyanyelvi kompetencia  
Ila-Horváth Zsófia francia  
Kalmár Margit biológia; kémia  
Keresztényi Boglárka (9NY.A osztályfőnöke) életvitel; német  
Kiss Tamás történelem  
Kocsis Éva angol  
Kovács Ferenc informatika; matematika  
Kovács Tamás (10.C osztályfőnöke) angol; földrajz  
Kotsis Márton angol  
Krinszki Péter biológia  
Láng Júlia angol; etika  
Lendvai Zsolt matematika; fizika  
Lendvayné Tömöri Csilla (9.C osztályfőnöke) fejlesztő pedagógus; magyar nyelv és irodalom  
Merczné Erdős Mária (11.B osztályfőnöke) matematika  
Nagy Andrea ének  
Nagy Mária fizika  
Novák Gábor Endréné magyar nyelv és irodalom; anyanyelvi kompetencia; német  
Pala Anita gyógytestnevelés  
Pálfi Zsolt informatika  
Palyáné Berki Éva (9.B osztályfőnöke) kémia; matematika; matematika kompetencia  
Pappné Dr. Forgács Edit német  
Pesti Zsófia francia; olasz  
Rick Péter (11.C osztályfőnöke) életvitel; magyar nyelv és irodalom  
Rudas Péter (10.B osztályfőnöke) magyar nyelv és irodalom; társadalomismeret; történelem  
Simon Laura angol  
Sípos László angol  
Soltész András (11.D osztályfőnöke) biológia; kémia  
Soproni Theodóra (9.A osztályfőnöke) német  
Stiblár Attila (9.D osztályfőnöke) biológia; földrajz  
Szegheő Csaba angol; mozgóképkultúra és médiaismeret  
Szilos Gáborné informatika; matematika  
Tardyné Schlakker Mária Zsuzsanna kémia  
Tóth Attila biológia; földrajz  
Tóth Monika (12.D osztályfőnöke) testnevelés  
Váradi Ákos (9NY.B osztályfőnöke) angol  
Vass Judit angol; magyar nyelv és irodalom  
Vermes Zoltán (10.A osztályfőnöke) társadalomismeret; történelem  
Villányi Zoltán matematika; matematika kompetencia  
Virágné Kincses Veronika (10.D osztályfőnöke) magyar nyelv és irodalom; olasz  
Zdravkova Elena angol; életvitel  
Zeitler Dániel testnevelés  

Iskolánkat segítik

Németh Márta Iskolai szociális segítő
Dr. Oláh Éva iskolaorvos
Geréné Lerf Ágnes védőnő