Tantestület

Budapest XIV. kerületi
Teleki Blanka Gimnázium

Intézményvezető:
Gál Ferenc

A 2019-2020-as tanév

PEDAGÓGUSAINK Munkatársaink
Tanár Tanított tantárgyai  
Ács Péterné (9.A osztályfőnöke) angol; történelem Benő Éva
Bilincsi Erika testnevelés Batári Csilla
Csortos Csaba (10.A osztályfőnöke) életvitel; történelem Gábor Annamária
Földváry Ágnes francia Kapcsa Milán
Füle Piroska (11.A osztályfőnöke) társadalomismeret; történelem Lőcsei Orsolya
Gál Ferenc mozgóképkultúra és médiaismeret Mészáros Ágnes
Gyenes Máté (12.B osztályfőnöke) angol Molnár Emese
Gyenizse Zsuzsanna (11.B osztályfőnöke) matematika Ungár Erika
Héra Krisztina olasz  
Hermann Péter rajz és vizuális kultúra  
Hoványi Dóra (11.C osztályfőnöke) magyar irodalom; magyar nyelv  
Hricó Gabriella francia; anyanyelvi kompetencia  
Kalmár Margit biológia; kémia  
Keresztényi Boglárka életvitel; német  
Kiss Tamás történelem  
Kocsis Éva angol  
Kovács Ferenc informatika; matematika  
Kovács Tamás (9.C osztályfőnöke) angol; földrajz  
Láng Júlia angol; etika  
Lendvayné Tömöri Csilla fejlesztő pedagógus; magyar irodalom; magyar nyelv  
Merczné Erdős Mária (10.B osztályfőnöke) matematika  
Nagy Andrea ének  
Nagy Mária fizika  
Novák Gábor Endréné anyanyelvi kompetencia; német  
Pala Anita gyógytestnevelés  
Pálfi Zsolt informatika  
Palyáné Berki Éva (9Ny.B osztályfőnöke) kémia; matematika; matematika kompetencia  
Pappné Dr. Forgács Edit német  
Pesti Zsófia francia; olasz  
Rick Péter (10.C osztályfőnöke) életvitel; magyar irodalom; magyar nyelv  
Rudas Péter (9.B osztályfőnöke) magyar irodalom; magyar nyelv; társadalomismeret;történelem  
Simon Laura angol  
Sípos László angol  
Soltész András (10.D osztályfőnöke) biológia; kémia  
Soproni Theodóra (9Ny.A osztályfőnöke) német  
Stiblár Attila (12.D osztályfőnöke) biológia; földrajz  
Stomp Dániel fizika  
Szegheő Csaba angol; mozgóképkultúra és médiaismeret  
Szilos Gáborné informatika; matematika  
Tilki Polett magyar irodalom; magyar nyelv  
Tóth Attila biológia; földrajz  
Tóth Monika (11.D osztályfőnöke) testnevelés  
Váradi Ákos angol  
Vass Judit (12.A osztályfőnöke) angol; magyar irodalom; magyar nyelv  
Vermes Zoltán társadalomismeret; történelem  
Villányi Zoltán matematika;matematika kompetencia  
Virágné Kincses Veronika (9.D osztályfőnöke) magyar irodalom; magyar nyelv; olasz  
Zdravkova Elena (12.C osztályfőnöke) angol; életvitel  
Zeitler Dániel testnevelés